مزایای ویپ

چرا باید از سیستم های تلفنی تحت شبکه استفاده کنیم ؟

شاید بتوانیم ساعت ها در این مورد حرف بزنیم . براستی چرا باید از سیستم های تلفتنی تحت شبکه استفاده کنیم؟ چه اهمیتی دارد که سیستم های انالوگ را جایگزین کنیم ؟ برای جواب دادن به این سوال ، باید مزایا و معایب سیستم های تلفنی تحت شبکه را به دو قسمت تقسیم کنیم. بدون سیستم های تلفنی تحت شبکه ویپ  دقیقا کدام امکانات را از دست داده ایم ؟

  • عدم امکان انتقال شماره تلفن :

بدون سیستم های تلفنی تحت شبکه ویپ VOIP ، عملا نمیتوانیم انتقال شماره تلفن انجام دهیم. بدین معنی که شماره تلفن شهر و یا حتی کشور بخصوصی را به محل کار خود منتقل کنیم. در این صورت میتوانیم براحتی با آن شماره اقدام به شماره گیری کنیم.

ابر سیستم های تلفنی تحت شبکه ویپ VOIP

ابر سیستم های تلفنی تحت شبکه ویپ VOIP

  • استفاده از گوشی های موبایل به عنوان داخلی :

 انتقال داخلی به موبایل از طریق اینترنت می باشد . در سیستم تلفنی تحت شبکه ویپ VOIP هر گوشی موبایل متصل به اینترنت به عنوان یک داخلی عمل میکند . براحتی میتواند در هر کجا که هست با داخلی ها تماس گرفته و تماس بقرار کند .

  • تعریف داخلی ها بر روی گوشی :

از جذاب ترین امکانات این سیستم می باشد . در سیستم های آنالوگ برای تغییر مکان هر داخلی نیاز به تغییر سیم کشی بود . در سیستم ویپ VOIP داخلی ها بر روی گوشی تعریف میشوند . فرقی نمی کند گوشی ها کجا باشند ، کافی است به شبکه متصل باشتد.

ابر سیستم های تلفنی تحت شبکه ویپ VOIP

ابر سیستم های تلفنی تحت شبکه ویپ VOIP

  • کنفرانس صوتی و تصویری دو و چند طرفه :

فقط در سیستم تلفنی تحت شبکه ویپ امکان این کار وجود دارد . با توجه به مقدار پهنای باند میتوان کنفرانس های صوتی دو ویا چند طرفه برگزار کرد . بدیهی است این مورد بدون محدودیت فاصله جغرافیایی و کاملا بدون هزینه مالی می باشد .

  • یکسان سازی با CRM :

خبر خوبی است بگوییم که سیستم تلفنی تحت شبکه ویپ با نرم افزار CRM  سازمانی یکپارچه خواهد شد . هر تماس ورودی میتواند در سیستم CRM  چک شود . کاربر جواب دهی میتواند وضعیت کاربر را قبل از جواب دهی مشخص نماید .

  • تماس های بدون هزینه مالی ، جذاب ولی کم رنگ :

شاید هزینه مالی تماس های تلفنی داخل مجموعه برای سازمان قابل توجه نباشد . تماس های بین شعب فارغ از محل جغرافیایی آن در سیستم تلفنی تحت شبکه ویپ VOIP رایگان خواهد بود .

شبکه های سیستم های تلفنی تحت شبکه ویپ VOIP

شبکه های سیستم های تلفنی تحت شبکه ویپ VOIP

  • استفاده از خطوط دیجیتال SIP و شماره های 4 و 5 رقمی :

اگر سازمان شما کسب و کار خود را بر اساس ارتباط تلفنی بنا کرده است ، حتما به شماره 4 و 5 رقمی فکر کرده اید . بدیهی است این شماره ها به دلیل راحتی در بیاد سپاری ، مورد توجه مدیران هستند . خطوط دیجیتال 4 و5  رقمی SIP  فقط در سیستم های تلفنی تحت شبکه ویپ VOIP  قابل استفاده هستند . این خطوط قابلیت تماس همزمان تا 30 تماس همزمان بر روی یک ارتباط را دارند .

  • جذاب از از ویس میل Voicemail در سیستم های ویپ مگر داریم؟

امکان بسیار جالبی است که کاربر بتواند در همه مکان ها و زمان ها به تماس خود دسترسی پیدا کند . وقتی کاربری امکان پاسخگویی را ندارد میتوان صدای مخاطب را ضبط کرد . این صدای ضبط شده بصورت ایمیل میتواند به کاربر ارسال گردد .

تقریبا میتوان گفت بقیه امکانات  سیستم های تلفنی تحت شبکه ویپ VOIP در سیستم های آنالوگ هم وجود دارند . برای بررسی ساختار شبکه داخلی تلفنی آنالوگ ، و یکسان سازی آن با سیستم تلفنی تحت شبکه ویپ VOIP  با وی نت تماس بگیرید . تماس با وی نت ، مرکز تخصصی سیستم های تلفنی تحت شبکه ویپ VOIP .

    سبد خرید