مشاوره تخصصی ویپ

مشاوره تخصصی ، واجب تر از نان شب

اصلا مبالغه نیست و قطعا مهمترین امر در بحث  راه اندازی و استفاده از بستر سیستم های تلفنی تحت شبکه ویپ VOIP ، بحث مشاوره تخصصی است . چرا مشاوره تخصصی مهم است ؟ برای اینکه عدم آگاهی از قابلیت انواع سخت افزار زیرساختی و همچنین جوابگویی سیستم تلفنی تحت شبکه ویپ VOIP باعث 2 مشکل اصلی خواهد شد .

VOIP-Consultant1-vnet

1- چرخه ی باطلی از وجود عیب و ایراد 

این چرخه ی باطل هیچ وقت تمام نخواهد شد. عدم آگاهی ار شرایط زیر ساختی و همچنین توانایی سیستم های تحت شبکه ویپ باعث این امر خواهد بود . نیاز به مشاوره ی تخصصی ویپ دقیقا همین جا بوجود خواهد آمد. جایی که اطلاع دقیق از حداکثر توان سیستم های زیر ساختی و همچنین اطلاع از بازدهی سیستم های ویپ VOIP باعث خواهد شد هرگز وارد چنین چرخه ی باطلی از مشکلات نشویم.

2– تلاش بیهوده برای رفع ایرادات بی پایان

عدم وجود مشاور متخصص سیستم های ویپ ، چرخه ی باطلی از تلاش های بی پایان برای رفع ایرادات سیستم ویپ را بهمراه دارد . این چرخه باطل معمولا تا جایی ادامه دارد که کارفرما کل پروژه سیستم تلفنی تحت شبکه ویپ VOIP را جمع آوری کرده و عطایش را به لقایش میبخشد و از آن روز به بعد هرجا اسمی از سیستم تلفنی تحت شبکه ویپ VOIP باشد ، بشدت و به سختی با آن مخالفت میکند و در بیشتر موارد این بینش غیر قابل تغییر است .

VOIP-Consultant-2-vnet

چرا مشاوره تخصصی وی نت ؟

وی نت با ، با استفاده از متخصصین بین المللی خود در زمینه شبکه های رایانه ای ، امنیت شبکه و سیستم تلفنی تحت شبکه ویپ VOIP با تمرکز بر این سیستم تلفنی ، سعی دارد با مشاوره ی دقیق و تخصصی از بروز چنین دیدگاه هایی در باره ی سیستم تلفنی تحت شبکه ویپ VOIP جلوگیری نماید .

مشاوره دقیق و تخصصی باعث میشود ، به همراه برآورد کامل انتظارات از سیستم تلفنی تحت شبکه ویپ VOIP در آینده ، بهترین نوع سخت افزار و نرم افزار انتخاب شود . باعث خواهد شد علاوه بر تجربه بهترین کاربری سیستم تلفنی تحت شبکه ، کمترین اختلال در این سیستم مشاهده شود . جهت شروع مشاوره ی تخصصی رایگان ، میتوانید  با افزونه ارتباطی واتساپ با ما در ارتباط باشید ، یا با وی نت تماس بگیرید. با لبخند  پاسخگو هستیم .

 

 

    سبد خرید