درباره ما

جمع متخصصین شبکه های کامپیوتری

وی نت ، خانه ی شبکه

جمعی از متخصصین بین المللی شبکه های رایانه ای ، امنیت شبکه و سیستم های تلفنی تحت شبکه ویپ در تبریز ، ارومیه و شمالغرب کشور ، هستیم که خدمات تخصصی در این زمینه را ارائه می کنیم. تقریبا سازمانی نیست که از شبکه های رایانه ای استفاده نکند ، بنابر این راه اندازی و استفاده از سیستم های تلفنی تحت شبکه ویپ ، نیازمند همسان سازی بهینه این فناوری ها میباشد . بر همین اساس همیشه در زمینه راه اندازی و پشتیبانی فنی سامانه های تلفنی تحت شبکه ویپ در تبریز ، ارومیه و شمالغرب کشور ، تیم های متخصص همواره بر بهینه سازی این سامانه ها نظارت دارند .

vnet-server-microsoft
VOIP
همه چیر در ویپ نرم افزار نیست

سخت افزاراصلی و با کیفیت

قطعا همهچیز در نرم افزار خلاصه نمیشود . زیرساخت خوب و قابل اطمینان ، بر پایه ی سخت افزار اصلی و خوب قابل پیاده سازی است . بدیهی است برای جلوگیری از خسارات مالی و زمانی ، در قدم اول انتخاب سخت افزار بهینه و اصلی می باشد . وی نت مشاور تخصصی خرید تجهیزات اصلی و بهینه را ارائه میدهد. این مشاوره شامل برآورد سخت افزار بهینه ، معرفی سخت افزار اصلی و همچنین تامین کننده معتبر می باشد .

فقط اوپن سورس نیست ، برای اجرای سیستم های ویپ در تبریز ، ارومیه  و شمالغرب کشور ، در مقیاس بزرگ که نیاز به خرید و راه اندازی نرم افزار های سازمانی ویپ ، میباشد ، وی نت میتواند تمامی این مراحل در کنار شما باشد . خرید نرم افزار ، برآورد دقیق هزینه های تمام شده ی لایسنس نرم افزاری ، راه اندازی و اجرای آن. سرویس های مبتنی بر مایکروسافت ویندوز سرور Microsoft Windows Server توسط متخصصین بین المللی و رسمی این حوزه قابل انجام میباشد .  سازمان هایی هستند که تصمیم دارند از سرور های لینکوسی در ساختار شبکه های رایانه ای خود استفاده کنند . وی نت مشاور و مجری متخصص در این زمینه بوده و آماده ارائه خدمات تخصصی این حوزه می باشد .

گوشی سیستم های تلفنی تحت شبکه ویپ VOIP
یک تیم متخصص خوب

تیم وی نت

تیم وی نت ، متشکل از متخصصین بین المللی شبکه های رایانه ای ، امنیت شبکه و سیستم های تلفن تحت شبکه ویپ می باشد . با تجربه ی ده ها سال کار سطح بالا در پروژه های ملی و بیم المللی در این زمینه . کلیشه حرف نمیزنیم ، بهترین نیستیم ، ولی ده ها سال تجربه و تخصص هم چیزی نیست که روی آن حساب نکنیم. با ما تماس بگیرید.

    سبد خرید